Orgasmiraamatu kajastamine meedias:
 

OSTA SEE RAAMAT ENDALE SIIT!

 

MIDA NAISED TAHAVAD? "Tegelikult ajavad naised hoopis mehi taga!"

Õhtuleht
Rando Tooming

"Kõik mehed arvavad, et naisi tuleb ära rääkida ja neile pugeda – nii lähebki kogu energia naiste jahtimisele. Tegelikult peaks mehed keskenduma hoopis oma elu arendamisele," arvab hiljuti orgasmiraamatu üllitanud suhtetreener Mihkel Oja.

Mees peaks Oja sõnul tegelema asjadega, mis talle meeldivad ja mis tal õnnestuvad – naised tahavad tegelikult ise mehi jahtida. Mõned väga atraktiivsed naised ongi suhtetreenerile otse öelnud, et nende elus on kahte sorti mehi. Need, kes ei meeldi, aga kogu aeg moosivad, kuhugi kutsuvad, helistavad ja nii-öelda punast vaipa teele püüavad rullida. "Tuleb välja, et naised eelistavad hoopis mehi, kes elavad oma elu ja kellel on täitsa ükskõik, kas nad saavad selle naisega midagi teha või ei saa," märgib Oja. Seksuaalse edukuse võti saabubki nii-öelda tugevamale sugupoolele alles siis, kui mehed naiste jahtimise ja sellele oma jõu raiskamise jätavad, arvab suve lõpul pehmekaanelise punaste kaantega teose "Orgasmiraamat" üllitanud Oja kokkuvõtlikult.

Naine petab meest kondoomita

"Kui naised on oma meeste peale vihased ja lähevad kellegi teisega kättemaksuseksi tegema, siis teiselt mehelt nad reeglina kondoomi ei nõua. Meelega," kirjutab Oja "Orgasmiraamatus". Kondoomiga petmine ei olevat naiste meelest õige petmine. Samal põhjusel unustavad naised petmise ajal tavaliselt võtmata ka beebipillid, sest nende aju lihtsalt käitub sel moel.


Suhtetreeneri sõnul petab oma mehi ka kaugelt suurem hulk eestlannasid, kui nende abikaasad ja mehed seda arvatagi julgevad. Näiteks toob ta ühe oma isikliku sõbra, kes raamatu ilmudes lausus, et tema abielus on kõik korras – mingit naiste rahuldamisest kõnelevat teost tema juba eraldi tudeerima ei hakka. Ometi tunnistas sellesama mehe naine Mihklile juba tükk aega enne seda, et petab abikaasat juba pikemat aega.

"Seksuoloogid ütlevad lausa, et igas kogukonnas on 10 protsenti lapsi, kelle tegelik bioloogiline isa on hoopis teine mees. Eestis tähendaks see arvude keeles, et umbes 134 000 last peab oma isaks vale meest," esitab ta jahmatavaid väiteid. "Mis muidugi on samas mugav neile meestele, kelle lapsed üles kasvatatakse. Nemad saavad ju seksi, laste peale raha ei kulu ja sugu on jätkatud," lisab ta.

Oja sõnul näeb petmiste arvukust kohalike hotellide pealt. "Tavaliselt pole hotellides niinimetatud päevatubade hindu. Aga kui neile helistada, saab sellise toa suht soodsalt kätte. Milleks need päevatoad siis, huvitav küll, nii minev kaup on, kui seksimas ei käida?" viskab ta kinda õhku. "Orgasmiraamatu" lõpus on ära toodud ka Eesti hotellide nimekiri ja "letialune hinnakiri", kus nimetatud teenust tarbida saab.

Seks ei meeldi meestele

"Orgasmiraamatus" võrdleb Mihkel mehi inimestega filmis "Matrix", kes tegelikult masinate külge aheldatuna ilusast elust und näevad. Ainult et programmeerijateks on naised, mitte masinad.

"Ma olen veendunud, et maailma üks enim levinud eksiarvamusi on, nagu ei meeldiks naistele seks. Tegelikult kipub hoopis nii olema, et seks ei meeldi meestele," jätkab Mihkel isastele vaieldamatult ülihellal teemal ja tulistab siis otse kümnesse. "Meestele meeldib naiste sees masturbeerida, aga see on paraku ühepoolne tegevus, millest õrnem sugu eriti midagi ei saa." Kui naine järjekindlalt ei saa, mida ta tahaks, hakkab ta Oja kinnitusel lõpuks olukorda vältima.

Meestele on raamatu autori sõnul raske selgeks teha, et sugupoolte arusaamad seksist on erinevad, kuna samal ajal, kui mehed diivanil lösutades pornot vahivad, loevad naised läbi sadu lehekülgi armastusromaane, mida tõsisema kirjanduse austajad üleolevalt naistekateks nimetavad. "Tegelikult on need naiste romaanid puhas seks. Käest kinni hoidmine ja päikeseloojangus jalutamine – sellisena naised seda näevad. Viiskümmend protsenti või enam raamatupoodide müügist annavad need naistekad," väidab Oja. Sama lugu olevat seksmänguasjade ostmisega, mida mehed häbenevad. Naised see-eest on talle tunnistanud, et ostavad seksvidinaid eripoodidest meeleldi.

 
 

Pool miljonit Eesti naist teeskleb orgasmi

Õhtuleht

"Orgasmiraamatus" väidab Mihkel Oja, et vähemalt 477 526 Eesti naist teeskleb orgasmi, 180 881 teeb seda iga kord! Sisuliselt on see neli Tallinna lauluväljaku täit naisi.

Kõik maailma hädad algavad Oja sõnul sellest, et naised ei saa vaginaalseid orgasme. Kui kliitoriga seotud orgasmi on kogenud 88% naistest, siis vaginaalset "Orgasmiraamatu" andmetel vaid 30%. Protsendid on paika pandud rahvusvaheliste seksuaaluuringute järgi. Numbrite suurusjärgud kipuvad igas riigis olema enam-vähem ühesugused.

"Natukene aega naine lepib sellega, aga hakkab siis ikkagi igatsema täiuslikumat seksuaalelu, nagu on naistel armastusromaanides, kes saavad vaginaalseid orgasme," kõneleb Oja. Selle asemel, et hakata ringi jooksma ja armukesi otsima, peab mees naise vagiina suhtetreeneri sõnul hoopis "ellu äratama, kuna umbes 506 468 Eesti naisel magab vagiina hetkel sügavat und nagu Okasroosike".  
 

 
 

Orgasmiraamatu autor: õpetan eesti meestele tasuta, kuidas naisi saada

Delfi
Laura Kaur

Eestikeelse "Orgasmiraamatu" autor Mihkel Oja peab end Eesti ainsaks suhtetreeneriks ning annab oma raamatus näpunäiteid, kuidas naisele iga kord vapustavaid karjumapanevaid orgasme anda ning ka seda, kuidas tasuta prostituudiga magada. Mihkel annab välja ka internetis ilmuvat nädalakirja “Kvaliteediga Mees”, milles mees õpetab Eesti meestele tasuta, kuidas naisi saada.

Mihkel garanteerib, et tema raamatus on informatsioon, mis annab 100% tulemusi. Teiseks küsimuseks peab mees aga seda, kas inimene ise viitsib õpitut rakendada.

"Muidugi käiksin ma hea meelega kõik Eesti kodud läbi ja eksamineeriksin nii naisi kui ka mehi, sest paaride rahulolu on mulle tõepoolest väga tähtis. Seetõttu on raamatus antud ka mu kontaktandmed, mille kaudu saavad kõik lugejad minuga ühendust võtta. Paljud on seda võimalust ka juba kasutanud," pakub Mihkel Oja abivalmilt enda abi.

Idee raamatu kirjutamiseks sai autor vesteldes naisterahvastega, kes oma voodieluga sugugi rahul ei olnud. Vestlustest erinevate naistega selgus, kui palju on Eesti keskpärast seksi ning seda fakti kinnitavad ka seksuoloogide ulatuslikud uuringud mis on teinud kindlaks, et 86 822 täisealist Eesti naist pole oma elus veel ühtegi orgasmi kogenud.

"Tegemist ei ole trükiveaga, vaid see number ongi viiekohaline!" on Mihkel ka ise hämmingus.

Kuna "Orgasmiraamatus" õpetatakse muuhulgas ka seda, kuidas prostituutidega tasuta magada, tekkis paratamatult küsimus, kas prostituutide teenuste kasutamine on meeste seas norm.

"Ühe jaoks on korteris elamine normaalne, teise jaoks majas. See prostituute puudutav peatükk raamatus ei olnud sinna pandud eputamise ega prostitutsiooni propageerimise pärast, vaid selleks, et avada meeste silmi," põhjendab raamatu autor oma valikuid.

Peatükk prostituutidest on kirjutatud seetõttu, et mehed saaksid aimu, mis kõik on elus võimalik. "Sest olgem ausad, prostituudid on väga kogenud naised, ja kui mehed näevad, et "Orgasmiraamatus" detailselt ära toodud trikid ja tehnikad üllatavad positiivselt isegi professionaalseid sekstöötajaid, siis võib igaüks selgelt ette kujutada, kui ülihästi reageerivad nendele asjadele heas mõttes nn “tavanaised”."

 
     
     
OSTA SEE RAAMAT ENDALE SIIT!